Výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
12591887
 
 
Vyber filter
 
 

Řadit podle:

-
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nalezených 26

položek

na

2

stránkách

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Racková sada CKG2-RM pro Cloud Key G2
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: CKG2-RM

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti kryt pro UAP-nanoHD, černý motiv, 3 kusy
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: nHD-cover-Black-3

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Radomový kryt s límcem IsoBeam ISO-BEAM-620 AirMax, 620mm
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: ISO-BEAM-620

ks.

 
 
 
 
 
 

 Výprodej 

   
Ubiquiti Montážní kit nanoHD RetroFit Mount kit, 3 kusy
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: nanoHD-RetroFit-3

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Metalický Modul UF-RJ45-10G - 10 Gbps, SFP+ports
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: UF-RJ45-10G

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Vestavný stropní držák nanoHD-RCM-3, 3 kusy
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: nanoHD-RCM-3

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Racková sada CKG2-RM pro Cloud Key G2
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: CKG2-RM

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Multi-Mode Module U Fiber UF-MM-1G, 1G, 2-pack
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: UF-MM-1G

ks.

 
 
 
 
 
 

 Výprodej 

   
Ubiquiti kryt pro UAP-nanoHD, betonový motiv, 3 kusy
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: nHD-cover-Concrete-3

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Výprodej 

   
Ubiquiti kryt pro UAP-nanoHD, mramorový motiv, 3 kusy
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: nHD-cover-Marble-3

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Metalický Modul UF-RJ45-1G, SFP, bulk balení
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: UF-RJ45-1G

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Ethernetová přepěťová ochrana ETH-SP-G2 , max 10kA
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: ETH-SP-G2

ks.

 
 
 
 
 
 

 Výprodej 

   
Ubiquiti kryt pro UAP-nanoHD, maskovaný motiv, 3 kusy
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: nHD-cover-Camo-3

ks.

 
 
 
 
 
 

 Výprodej 

   
Ubiquiti kryt pro UAP-nanoHD, motiv tkaniny, 3 kusy
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: nHD-cover-Fabric-3

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Montážní Rack kit pro EdgeRouter 4/6P/10X/12 a EdgeSwitch 10X
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: ER-RMKIT

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Single-Mode Module U-fiber, UF-SM-1G-S, 1G, BiDi, 2-pack
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: UF-SM-1G-S

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Single-Mode Module U-fiber UF-SM-10G-S, 10G, BiDi, 2-pack
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: UF-SM-10G-S

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Onu jednotka UF-LOCO U Fiber, GPON WAN port, 1-Port Gigabit LAN
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: UF-LOCO

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nalezených 26

položek

na

2

stránkách

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     B 

     Bazar 

     A 

     Akce 

  • PRA - Sklad Praha,
    BRA - Sklad HL Bratislava,
    EXT - Externí sklad: Pro termín dodání kontaktujte svého obchodníka
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalog produktů
 
 

 

 

Obchodní oddělení

+420 272 117 521

Zobrazit klasickou verzi

Provozuje ASBIS CZ spol. s r.o.

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.asbis.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.