další podkategorie Ubiquiti - příslušenství

 
  • Ubiquiti - příslušenství
  •  
     
     
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
12591887
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nalezených 106

produktů

 na 

5

stránkách

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti přizpůsobitelné pouzro pro AP BeaconHD/U6 Extender, barva dřevo, 3 kusy
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: EXTD-cover-Wood-3

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Přístupový magnetický zámek, pro rozbočovač UniFi Access Hub, nosnost až 270 kg
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: UA-Lock-Magnetic-270kg

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Přístupový magnetický zámek, pro rozbočovač UniFi Access Hub, nosnost až 540 kg
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: UA-Lock-Magnetic-540kg

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Metalický modul SFP+ na 1/2.5/5/10GbE RJ45, dosah 100m
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: UACC-CM-RJ45-MG

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti PoE repeater, 2x Gbit LAN, pro PoE 802.3af/at, dosah 1km
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: UACC-LRE

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Optický modul, 10Gbit, SFP+, multi-mode, LC, 850nm, dosah 300m, sada 2 kusů
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: UACC-OM-MM-10G-D-2

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Optický modul, 10Gbit, SFP+, multi-mode, LC, 850nm, dosah 300m, sada 20 kusů
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: UACC-OM-MM-10G-D-20

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Optický modul, 1Gbit, SFP, multi-mode, LC, 850nm, dosah 550m, sada 2 kusů
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: UACC-OM-MM-1G-D-2

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Optický modul, 1Gbit, SFP, multi-mode, LC, 850nm, dosah 550m, sada 20 kusů
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: UACC-OM-MM-1G-D-20

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Optický modul, 25Gbps, SFP, single-mode, LC, 1310nm, dosah 10km
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: UACC-OM-SFP28-LR

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Optický modul, 25Gbps, SFP, multi-mode, LC, 850nm, dosah 100m
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: UACC-OM-SFP28-SR

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti 24-portový patch panel, 1U, materiál ocel
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: UACC-Rack-Panel-Patch-Blank-24

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti kryt pro U6+, U6-Lite, UAP-AC-Lite, UAP-nanoHD, černý motiv, 3 kusy
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: nHD-cover-Black-3

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti UISP-Cable-Carrier (TC-Carrier), venkovní SFTP kabel, Cat5e, 305m
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: UISP-Cable-Carrier

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nalezených 106

produktů

 na 

5

stránkách

 
 
 
 
 
 
Načíst další produkty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     A 

     Akční cena 

     B 

     Bazar 

     P 

     Promo akce 

  • PRA - Sklad Praha,
    BRA - Sklad HL Bratislava,
    EXT - Externí sklad: Pro termín dodání kontaktujte svého obchodníka
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)