Výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
12591861
 
 
Vyber filter
 
 

Řadit podle:

-
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nalezených 9

položek

na

1

stránce

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
VIVOTEK Gigabit Mini GBIC Single Mode 1310nm 10km, LC Konektor
 
Výrobce:  Vivotek
P/N: SFP-1000-SM13-10

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
VIVOTEK 10 Gigabit Mini GBIC Multi Mode 850nm, 0.3km, LC Konektor
 
Výrobce:  Vivotek
P/N: SFP-2000-MM85-X3

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
VIVOTEK 10 Gigabit Mini GBIC Single Mode 1310nm, 10km, LC Konektor
 
Výrobce:  Vivotek
P/N: SFP-2000-SM13-10

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
VIVOTEK Gigabit Mini GBIC Multi Mode 1310nm 2km, LC Konektor
 
Výrobce:  Vivotek
P/N: SFP-1000-MM13-02

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
VIVOTEK Gigabit Mini GBIC Single Mode 1310nm 40km, LC Konektor
 
Výrobce:  Vivotek
P/N: SFP-1000-SM13-40

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
VIVOTEK Gigabit Mini GBIC Multi Mode 850nm 0.5km, LC Konektor
 
Výrobce:  Vivotek
P/N: SFP-1000-MM85-X5

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     B 

     Bazar 

     A 

     Akce 

  • PRA - Sklad Praha,
    BRA - Sklad HL Bratislava,
    EXT - Externí sklad: Pro termín dodání kontaktujte svého obchodníka
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalog produktů
 
 

 

 

Obchodní oddělení

+420 272 117 521

Zobrazit klasickou verzi

Provozuje ASBIS CZ spol. s r.o.

Technické řešení © 2023 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.asbis.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.