Výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
12591744
 
 
Vyber filter
 
 

Řadit podle:

-
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nalezených 15

položek

na

1

stránce

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
MikroTik optický kabel SFP/SFP+ 10Gbit, MiniGBIC modul, 5m
 
Výrobce:  Mikrotik
P/N: S+AO0005

ks.

 
 
 
 
 
 

 Speciální nabídka 

   
MikroTik modul SFP, SM 1.25G T/R:1490nm T/R: 1550nm (80km) - industrial 2ks
 
Výrobce:  Mikrotik
P/N: S-4554LC80D

ks.

 
 
 
 
 
 

 Speciální nabídka 

   
MikroTik modul SFP, SM 1.25G 1550nm (80km) - industrial
 
Výrobce:  Mikrotik
P/N: S-55DLC80D

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MikroTik modul RJ45 SFP+, 10Gbit, 10/100/1000M; dosah 200m
 
Výrobce:  Mikrotik
P/N: S+RJ10

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MikroTik optický kabel QSFP+ 40Gbit na 4x 10Gbit SFP+, MiniGBIC modul, 3m
 
Výrobce:  Mikrotik
P/N: Q+BC0003-S+

ks.

 
 
 
 
 
 

 Speciální nabídka 

   
MikroTik modul QSFP+, 40G MM 850nm, MTP/MPO DDM 0C +70C
 
Výrobce:  Mikrotik
P/N: Q+85MP01D

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MikroTik optický kabel QSFP+ 40Gbit, MiniGBIC modul, 1m
 
Výrobce:  Mikrotik
P/N: Q+DA0001

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MikroTik metalický modul RJ45 SFP, 1.25Gbit, 10/100/1000M, dosah 100m
 
Výrobce:  Mikrotik
P/N: S-RJ01

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MikroTik konvertor z optického vlákna na metaliku, Gbit, Eth/Optika, SFP
 
Výrobce:  Mikrotik
P/N: RBFTC11

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MikroTik optický modul SFP, MM, 1.25Gbit, 850nm, LC duplex; dosah 550m
 
Výrobce:  Mikrotik
P/N: S-85DLC05D

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MikroTik optický modul SFP, SM, 1.25Gbit, 1310nm, LC duplex, dosah 20km
 
Výrobce:  Mikrotik
P/N: S-31DLC20D

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MikroTik optický modul SFP, SM, 1.25Gbit, 1310/1550, LC, dosah 20km
 
Výrobce:  Mikrotik
P/N: S-3553LC20D

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MikroTik optický kabel SFP/SFP+ 10Gbit, MiniGBIC modul, 3m
 
Výrobce:  Mikrotik
P/N: S+DA0003

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MikroTik optický modul SFP+, MM, 1/10Gbit, 850nm, LC duplex; dosah 300m
 
Výrobce:  Mikrotik
P/N: S+85DLC03D

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MikroTik optický modul SFP+, SM, 1/10Gbit, 1310nm, LC duplex; dosah 10km
 
Výrobce:  Mikrotik
P/N: S+31DLC10D

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     B 

     Bazar 

     A 

     Akce 

  • PRA - Sklad Praha,
    BRA - Sklad HL Bratislava,
    EXT - Externí sklad: Pro termín dodání kontaktujte svého obchodníka
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalog produktů
 
 

 

 

Obchodní oddělení

+420 272 117 521

Zobrazit klasickou verzi

Provozuje ASBIS CZ spol. s r.o.

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.asbis.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.