VIVOTEK AW-FET-060C-065
4xRJ45 10/100 s PoE (802.3af/at, PoE budget 60W), 2xRJ45 10/100, 2xPoE port lze přepnout na 200m
PoE@10Mbps, 4kV přepěťová ochrana per PoE port
porty EX pro IP kamery s dlouhým dosahem. PoE switche firmy VIVOTEK mají také funkci zvýšení tolerance rozsahu vstupního napětí o 10% (280VAC/4h,300VAC/1min),
VIVOTEK poskytují pět různých modelů sestávající ze 6, 10, 10, 18 a 26 portů s celkovým výkonovým rozpočtem od 60W do 370W.
Klíčové vlastnosti
4x PoE 10/100mbit/s (802.3af/at) + 2x uplink 10/100mbit/s
Výkon 15,4 W / 30 W kompatibilní se standardem 802.3af / 802.3at
4KV PoE přepěťová ochrana pro každý port (AW-FET-060C-065 / AW-FET100C-120 / AW-FGT-100C-120)
20% rozsah tolerance vstupního napětí (280VAC/4hod, 300VAC/1 min)