Ubiquiti Parabola PowerBeam AirMax M5-300-ISO, 5 GHz, 22 dBi, Bridge 300mm
Kód:
UB1PBEM5300ISOEU
P/N:
PBE-M5-300-ISO-EU
Výrobce:
Ubiquiti
Záruka:
24 Měsíců
ks.
PRA - Sklad Praha,
BRA - Sklad HL Bratislava,
EXT - Externí sklad: Pro termín dodání kontaktujte svého obchodníka
GPSR
Kontakt:
Ubiquiti International Holding B.V.
Ekkersrijt 3102. Son en Breugel, 5692 CC. Netherlands
legal@ui.com
Podrobnosti o produktu
Popis produktu:
Je plně kompatibilní i se staršími produkty z řady M5 a samozřejmě je určena pro venkovní použití.
Díky možnému nastavení šířky kanálu 5/8/10/20/30 a 40MHz lze dosáhnout reálné propustnosti až 150Mbps+...
Uvnitř PowerBeamu se nachází výkonný MIPS procesor Atheros 74KC s frekvencí 560MHz, kterému sekunduje 64MB operační paměti typu DDR2 a 8MB Flash paměť.
Síťový port podporuje 10/100 Ethernet a lze po něm jednotku napájet pasivním PoE 24V/0,5A adaptérem, které je součástí balení (aktivní PoE dle 802.3af není podporováno).
Vše maximálně odlazené pro ještě lepší odstup signál/šum do vysoce zarušených oblastí.
Obsah balení:
- Zařízení
- Parabola
- PoE napájecí zdroj
- Napájecí kabel
- Plastová část pro uchycení zářiče
- Držák
- Radomový kryt
Stránky o produktu:
https://techspecs.ui.com/uisp/wireless/pbe-m5-300-iso
Parametry
Základní parametry
Záruka:  2
Použití:  Venkovní
Montáž:  Na sloup, Nerelevantní
Platforma:  Nerelevantní
Bezdrátové technologie:  5 GHz
MU-MIMO:  Nerelevantní
Typ antény:  Nerelevantní
Typy PoE:  PoE-In (pouze)
Počet LAN portů:  1
Max. rychlost LAN:  100M
Počet SFP portů:  Bez
Max. rychlost SFP:  Bez
WiFi standard:  Nerelevantní
Porty:  Bez
Typ napájení:  Napájecí adaptér
Přenosová rychlost - 2.4GHz [Mb/s]:  Bez
Přenosová rychlost - 5GHz [Mb/s]:  Bez
Přenosová rychlost - 6GHz [Mb/s]:  Bez
2.4GHz MIMO:  Bez
5GHz MIMO:  Bez
6GHz MIMO:  Bez