Výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
12591887
 
 
Vyber filter
 
 

Řadit podle:

-
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nalezených 26

položek

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP) UF-RJ45-1G
 
Ubiquiti

CZSKUBI-UF-RJ45-1G 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti NanoBeam 19 Isolator Shield
 
Ubiquiti

CZ-SKUBI-ISO-BEAM-19_new 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti mFi mPower, 3 zásuvky EU, Wifi
 
Ubiquiti

CZ-SKUBI-MPOWER 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Isolator Ring, PowerBeam 620
 
Ubiquiti

CZ-SKUBI-ISO-BEAM-620 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti mFi mPower, 1 zásuvka EU, Wifi
 
Ubiquiti

CZ-SKUBI-MPOWER-MINI 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti PowerBeam radome 400mm
 
Ubiquiti

CZ-SKUBI-NBE-RAD-400 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti mFi, Temperature sensor
 
Ubiquiti

CZ-SKUBI-MFI-THS 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti NanoBeam 16 Isolator Shield
 
Ubiquiti

CZ-SKUBI-ISO-BEAM-16_new 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP+), 10G multimode, 2-pack
 
Ubiquiti

CZ-SKUBI-UF-MM-10G 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti ETH-SP-G2
 
Ubiquiti

CZ-SKUBI-ETH-SP-G2 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti FiberPoE Outdoor optický konvertor SFP+2x LAN PoE
 
Ubiquiti

CZ-SKUBI-F-POE 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti držák na zeď pro POE-24-12W a POE-24-12W-G
 
Ubiquiti

CZ-SKUBI-POE-WM 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 3m
 
Ubiquiti

CZ-SKUBI-UDC-3 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti držák na okno pro NanoBeamM5 19dBi
 
Ubiquiti

CZ-SKUBI-NBE-19-WM 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 2m
 
Ubiquiti

CZ-SKUBI-UDC-2 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 1m
 
Ubiquiti

CZ-SKUBI-UDC-1 

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nalezených 26

položek

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     T 

     TOP produkt 

     Z 

     Zboží na cestě 

     B 

     Bazar (repasy,použité) 

     D 

     Doprodej 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostatek 

     N 

     Na objednávku 

     D 

     Do vyprodání zásob 

     D 

     Do vyprodání zásob 

  • PRA - Sklad Praha,
    BLA - Sklad HL Bratislava
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalog produktů
 
 

 

 

Obchodní oddělení

+420 272 117 521

Zobrazit klasickou verzi

Provozuje ASBIS CZ spol. s r.o.

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.asbis.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.