Solarix patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM2 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM2-1M-D

 
 
 
 
 
 
 
  • Solarix patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM2 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM2-1M-D
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
5 Roků
Kód:
70232115
Part No.:
SXPC-LC/SC-UPC-OM2-1M-D
Výrobce:

Solarix

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Solarix optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory LCupc/SCupc, délka 1m

Plášť: LSOH
Skladovací teplota: -40 až +70°C
Provozní teplota: -40 až +70°C
Konektor: LC/SC
Broušení ferule: UPC/UPC
Průměr ferule: 1.25 mm/2.5 mm
Typ vlákna: G.651.1 OM2
Délka: 1 m
Max. zpětný útlum: >35 dB
Max. vložný útlum: <0.3 dB
Cykly připojení odpojení: min. 1000
Rozměr vlákna: 50.5/125 µm
Průměr primární ochrany vlákna: 250 µm
Průměr sekundární ochrany vlákna: 900 µm
Vnější průměr simplexního kabelu: 2.0 mm
Tahový prvek: aramidová příze


 
 
 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 

Základní parametry
Typ vlákna:  MM
Délka [m]:  1
Typ zařízení:  Optický kabel
Konektory:  SC/LC
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodní oddělení

+420 272 117 521

Zobrazit klasickou verzi

Provozuje ASBIS CZ spol. s r.o.

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu e-shop.asbis.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.